O nas

OSME to organizacja, która zrzesza osoby wykonujące zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – zarówno lekarzy, jak i kosmetologów oraz kosmetyczki. Naszą główną misją jest zapewniać bezpieczeństwo członkom stowarzyszenia oraz ich klientom poprzez ochronę prawną, edukację, mentoring i doraźne wsparcie. Aktywnie działamy na rzecz ujednolicenia standardów w branży i dążymy do wprowadzenia norm, które zagwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Każdy członek OSME ma dostęp do szkoleń, wiarygodnych informacji o produktach kosmetycznych oraz wzorów procedur, dzięki którym może prowadzić swoją działalność w pełni legalnie i zapewniać klientom komfort przy korzystaniu z oferty medycyny estetycznej.

Naszym członkom zapewniamy

Ochronę prawną Ochronę ubezpieczeniową Walkę o prawa podczas pandemii COVID 19 Infolinię Cykliczne szkolenia Wysokie standardy Nagrody za osiągnięcia Szeroki zakres niezbędnych dokumentów do pobrania Całkowita ochrona przed zniesławieniem Całkowita ochrona przed próbami oczerniania

Stowarzyszenie ma charakter zamknięty, a każdy z potencjalnych członków przechodzi proces weryfikacji, w którym sprawdzana jest między innymi jego opinia wśród klientów. W ten sposób dbamy, aby certyfikat przynależności do OSME był dla odbiorców usług gwarancją bezpieczeństwa i profesjonalnie wykonanego zabiegu. Każdego z członków otaczamy opieką obejmującą również pomoc w przypadku prób zniesławienia, konfliktów z klientem czy procesów o błąd podczas pracy. Więcej informacji na temat działalności stowarzyszenia znajdziesz w zakładce Członkostwo.

Przewiń do góry