Poznaj OSME

Dołącz do OSME

OSME – Dołącz do ekspertów z branży

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej to coś więcej niż troska o zdrowie i piękno. OSME to organizacja zrzeszająca najlepszych ekspertów z branży, którzy sukcesywnie dążą do doskonalenia bezpiecznych warunków, w których wykonuje się zabiegi estetyczne. Co więcej, dzięki aktywnej działalności specjalistów pacjenci z Polski mają dostęp do najbardziej innowacyjnych technologii medycyny estetycznej.

Certyfikacja w OSME

Profesjonalizm i bogate doświadczenie członków naszego Stowarzyszenia to fundament bezpieczeństwa, który wpływa na komfort wszystkich pacjentów i poczucie gwarancji najwyższej jakości usług. W OSME certyfikujemy naszych członków, aby zapewniać maksymalne bezpieczeństwo i jak najlepiej odpowiadać na potrzeby rynku.

Ciągłe doskonalenie kompetencji praktyków medycyny estetycznej należących do OSME wynika nie tylko z troski o wygląd pacjentów, ale przede wszystkim umożliwiania skorzystania i przeprowadzenia zabiegów, które do tej pory były osiągalne wyłącznie za granicą.

OSME – kultura wspólnoty

Świadomość działania z ekspertami z branży medycyny estetycznej i posiadanie realnego wpływu na kondycję rynku buduje silne środowisko przynoszące mnóstwo korzyści społeczeństwu. Medycyna estetyczna to nie tylko dziedzina, która charakteryzuje się niewielką inwazyjnością zabiegów i szerokim spektrum działania. To dziedzina, która z holistycznego punktu widzenia potrafi zmienić życie pacjenta o 180 stopni, wpływając na jego codzienne samopoczucie, czerpanie radości z życia i odczuwanie komfortu z funkcjonowania w swojej rzeczywistości. To wszystko wpisuje się w misję OSME.

Wspólny cel – dobro pacjentów

Dobro pacjentów wpisane jest w misję OSME. Nasi eksperci stworzyli profesjonalną sieć kontaktów i prężne środowisko wymiany informacji, które służy budowaniu wzajemnej świadomości na linii specjalista-specjalista oraz specjalista-pacjent. Dzięki zdobywaniu wiedzy na międzynarodowych konferencjach, sympozjach, warsztatach, szkoleniach czy kongresach nieprzerwanie uzupełniają swoje kwalifikacje, stając się źródłem rzetelnej znajomości konkretnego obszaru. Co więcej, dzielą się swoją wiedzą na ogólnodostępnych platformach i forach internetowych dla pacjentów, dzięki czemu ci są o wiele bardziej zorientowani w specyfice zabiegów medycyny estetycznej, znają płynące z nich korzyści i mają na uwadze przeciwwskazania.

Wiedza i doświadczenie ekspertów OSME konsoliduje społeczność świadomą idei anti-aging, zasadności wykorzystywania zasobów medycyny estetycznej oraz profilaktyki chorób i okołozdrowotnych zdarzeń.

OSME – uznanie w skali globalnej

Polska medycyna estetyczna już dawno zaznaczyła swoje miejsce na międzynarodowej mapie branży. Praktycy medycyny estetycznej zrzeszeni w OSME są uznawani za wysokiej klasy ekspertów w swojej dziedzinie, a ich głos w kreowaniu nowych trendów ma znaczenie.

Dołącz do grona specjalistów medycyny estetycznej OSME i miej realny wpływ na branżę!

Spodobał Ci się wpis? Udostępnij go na swoim profilu!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Przewiń do góry