Poznaj OSME

Poznaj OSME

OSME, czyli Ogólnopolskie Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej

OSME, czyli Ogólnopolskie Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej jest pozarządową organizacją skupiającą wszystkie osoby związane z branżą medycyny estetycznej.

W OSME swoje miejsce znajdzie każdy. Zarówno lekarz, kosmetolog, kosmetyczka, czy praktyk o kilkuletnim doświadczeniu. Najważniejsze, że wykonując swoją działalność posiadasz wiedzę i doświadczenie a o jakości Twoich usług świadczą możliwe do weryfikacji przez Stowarzyszenie wyniki i opinie oraz certyfikaty.

Kluczem i wspólnym mianownikiem jest tutaj faktyczne wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej z zachowaniem odpowiedniego poziomu.

Nauka i teoria odgrywają ogromną rolę w Twojej pracy, ale to praktyka weryfikuje i daje coraz większe możliwości.
W OSME uważamy, że właśnie ta płaszczyzna, czyli praktykowanie medycyny estetycznej, jest najważniejsza. Dzięki Stowarzyszeniu każdy członek ma możliwość czerpać praktyczną teorię z doświadczeń pozostałych członków, jak również dzielić się swoją wiedzą z pozostałymi. Ta prosta zasada „ucz się od innych i ucz innych od siebie” pozwoli w efekcie dokonać wzrostu poziomu usług całej branży. Aby taki stan osiągnąć OSME tworzy sprzyjający takiej atmosferze klimat.

Naszymi celami statutowymi są miedzy innymi: zapewnienie wszystkim swoim członkom komfortu, poczucia pewności i bezpieczeństwa każdego dnia swojej pracy. Ponadto zapewniamy też opiekę i ochronę prawną, ubezpieczamy każdego członka i piętnujemy wszystkie fake newsy oraz krzywdzące opinie bez poparcia dowodami. Działamy według jednolitych i przejrzystych zasad i standardów. Aby każdy z naszych członków czuł zawsze wsparcie i mógł liczyć na pomoc

Zwalczamy dezinformacje, dementujemy plotki, zapewniamy dostęp do najnowszej wiedzy i technologii, wspieramy wszystkich członków w rozwoju. Organizujemy kongresy, konferencje, sympozja, zjazdy i szkolenia. Działamy wspólnie na wszystkich ważnych płaszczyznach medycyny estetycznej, aby branża była silna, zjednoczona oraz była liczącą się siłą gospodarczą.

Spodobał Ci się wpis? Udostępnij go na swoim profilu!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Przewiń do góry