Poznaj OSME

OSME Korzyści

Członkostwo w OSME – korzyści

Rynek medycyny estetycznej to jedna z najbardziej rozwijających się dziedzin medycyny w Polsce. Rozwój tego obszaru determinowany jest w głównej mierze przez innowacyjne technologie, ale również przez trendy, które oscylują wokół kwestii anti-aging, czyli świadomego społeczeństwa zorientowanego na szeroko pojętą młodość.

Zrzeszanie się ma sens!

Członkostwo w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Medycyny Estetycznej to bycie częścią wielowymiarowej misji, której wiodącym celem jest zapewnienie członkom oraz ich klientom maksymalnego bezpieczeństwa. W jaki sposób? Poprzez nieustanne zaangażowanie, wsparcie, ochronę prawną, edukację i mentoring.

Dlaczego OSME?

To proste. Z członkostwa w OSME płynie estetyczny strumień benefitów, do których należą m.in.:

  • całkowita ochrona przed zniesławieniem
  • całkowita ochrona przed próbami oczerniania
  • kompleksowa ochrona prawna
  • kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa
  • walka o prawa w czasie pandemii COVID-19
  • wysokie standardy
  • nagrody za osiągnięcia
  • szeroki zakres niezbędnych dokumentów do pobrania
  • sprawnie funkcjonującą infolinię
  • cykliczne wartościowe szkolenia podnoszące kompetencje

Wspólne cele łączą!

Wierzymy, że najistotniejszym filarem branży medycyny estetycznej jest właśnie OSME w myśl zasady „nie ma organizacji – nie ma solidnych fundamentów”. W OSME jesteśmy silną grupą specjalistów, którzy konsekwentnie dążą do poprawy kondycji medycyny estetycznej w naszym kraju. Razem jesteśmy bardziej widoczni i bardziej słyszalni. Wierzysz we wspólne cele?

Integracja branży

Na co dzień indywidualnie mierzysz się z wieloma wyzwaniami dotyczącymi bieżącej pracy w gabinecie? Masz wątpliwości w kwestii regulacji prawnych? Brakuje Ci stałego wsparcia ludzi z branży, okazji do wymiany cennych doświadczeń i dostępu do atrakcyjnych szkoleń rozszerzających Twoje kompetencje? OSME doskonale odpowie na Twoje potrzeby. Wspólnie wypracowujemy i realizujemy plany i cele statutowe, indywidualnie podchodząc do każdego problemu.
Dodatkowo członkostwo w OSME pozwala na stworzenie realnej platformy do dzielenia się zarówno sukcesami, jak i porażkami, wyciągania wniosków z dotychczasowych działań, ostrzegania przed nieuczciwymi działania czy podkreślania tych właściwych.

Wiedza? 3 x TAK!

W OSME stawiamy na permanentny rozwój i organizujemy cykliczne szkolenia dla naszych członków. Branża medycyny estetycznej jest niezwykle dynamiczna i nie sposób nie podążać za wciąż pojawiającymi się trendami. Spotkania edukacyjne, konferencje, debaty, konwersatoria – to wszystko wpływa na kondycję medycyny estetycznej w Polsce.

OSME – zmieniamy na lepsze

Zrzeszając się z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Medycyny Estetycznej, kreujesz nową rzeczywistość w branży. Masz realny wpływ na jej kształt, możesz aktywnie współpracować z gronem specjalistów i tworzyć nowoczesne warunki do rozwoju medycyny estetycznej w naszym kraju.

Dołączając do naszego Stowarzyszenia, zyskujesz gwarancję jakości i wzrostu zaufania pacjentów do Twojego doświadczenia i wiedzy.

Zasil nasze szeregi już dziś!

Spodobał Ci się wpis? Udostępnij go na swoim profilu!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Przewiń do góry